УСПЕХ У БЕОГРАДУ

„Борац“ је у „Шумицама“ пред 200 гледалаца победио „Београд“ са 78:72 (26:12; 15:21; 13:23; 24:14). Утакмица 15. кола КЛС одиграна је у суботу 20. јануара. „Борац“ је од самог почетка утакмице био у вођству и одржавао га до краја треће четвртине, када домаћини у последњи период утакмице улазе са минималном предношћу 56:54. Београђани су водили и првих шест минута четврте четвртине. Тада Чачани преокрећу ток утакмице у своју корист, пре свега, захваљујући свом најјачем оружју, тројкама. Постигли су четири у последња четири минута утакмице и забележили своју једанаесту победу у КЛС.

„Борац“: Ћаловић, Ћирић, Ђоковић 10, Пешаковић 19, Балабан 6, Прља 7, Димић 5, Стојадиновић 12, Гавриловић, Тодоровић 7, Чарапић 2, Мариновић 10.