У згради Старе млекаре поново је избио пожар. Ватрогасци су на терену и гасе ватру.

Последњих пет, шест дана ово је трећи пожар који је избио у напуштеној и запуштеној згради Старе млекаре код Железничке станице. Први пожар угашен је 23. јуна, а други јуче.





