Hronika

Пожар у Старој млекари

У згради Старе млекаре поново је избио пожар. Ватрогасци су на терену и гасе ватру.

Последњих пет, шест дана ово је трећи пожар који је избио у напуштеној и запуштеној згради Старе млекаре код Железничке станице. Први пожар угашен је 23. јуна, а други јуче.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.