Društvo

Програм 16. Купусијаде од 14. до 16. септембра

Резултат слика за програм купусијаде 2018ПРОГРАМ

14.септембар ( петак ) 2018. год.

 

17.00   –  Народни вишебој

18.30   –  Концерт – КУД “ ФРА “ Чачак

                                  КУД “ ИГАЛО “ Игало

20.00   –  Концерт естрадних уметника :

 Биљана Сечивановић и оркестар Срђана  Зуцовића )

  1. септембар ( субота ) 2018. год

 

 

            09.00   – Потпаљивање ватре, припрема  и  почетак такмичења у кувању купуса

  Категорије : “ Цело село кува “

“ Екипе и појединци “

                                                 “ Угоститељи “

            14.00– 18.00 – Аматерски музички маратон

                                    “Дечија смотра фолклора “

       Наступају :  певачке групе, фрулаши и солисти на другим инструментима,дечије                            фолклорне групе и ансамбли

  • Свечано отварање манифестације “ КУПУСИЈАДА” и подизање заставе

              ( уз песму “ Мрчајевци моје родно село” )

               Учествују : певачка група “ Стари помељари “ и КУД “ Радиша Поштић”,                   вокални ансабли “ Авија Архангел “ уз пратњу великог народног оркестра          Ненада Милановића Пегија

             – Беседа домаћина манифестације ,

               градоначелника Чачка г-дина Милуна Тодоровића

  • ОБРЕНОВАЊЕ-

            Наступају : вокални солисти : Весна Ђоковић,Живка Спасић, Мина    Младенић,Александра Продановић,Јована Лазаревић, Тамара Бојчић, Раша       Павловић, Војислав Спасић, Александар Јанковић,Марко Бранковић,Бојан   Павловић, певачка група “СТУДЕНАЦ” СКЦ Крагујевац

– водитељ програма : Горан Милошевић

  • Концерт :

            Наступају : КУД “ Дуле Милосављевић Желе” Чачак

                                СКУД “ Бранко Радичевић “ Сремска Митровица

                                СКУД “ Свети Сава “ Шид

16.септембар ( недеља ) 2018.год

 

 

            09.00   – Попаљивање ватри, припрема  и  почетак такмичења у кувању купуса

  Категорије : “ Цело село кува “

“ Екипе и појединци “

                                                 “ Угоститељи “

            14.00 – 18.00  – Аматерски програм

Наступају :  певачке групе, фрулаши и солисти на другим инструментима,дечије  фолклорне групе и ансамбли

`           18.00   – ПРОГЛАШЕЊЕ ПОБЕДНИКА

                        “ 16. КУПУСИЈАДЕ”

            19.00– 21.00   – Концерт

                     Наступају : естрадни уметник Петар Митић и “ Импулс бенд “

Оставите одговор