TREĆA UZASTOPNA POBEDA “BORCA 1926“

Sinoć su fudbaleri “Borca 1926“ na svom terenu, pred 500 gledalaca, savladali valjevsku “Budućnost Krušik 2014“ sa 2:0 (1:0).

Prvi pogodak je autogol golman gostiju Pejovića, koji je u petom minutu loše intervenisao posle kornera Bogićevića i lopta se od njegovih ruku odbija u mrežu. Pobednik ovog susreta trećeg kola Srpske lige “Zapad“ odlučen je pet minuta pre kraja utakmice. Lukić je izveo korener sa desne strane i uputio je loptu ka viskom Ćulumu. Njega sa leđa ruši Kosić i sudija Ivković odmah pokazuje na belu tačku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Bogićević.

“Borac 1926“: Maslarević, Ostojić, Radosavljević, Milovanović (Tešić), Bogićević, Kovačević (Petrović), Grkajac (Ilić), Lukić, Obradović, Vasilić, Ćulum.

“Budućnost Krušik 2014“: Pejović, Đorđević, Gentić, Lukić, ĆiroviĆ (Drakulić), Vićentijević, Petrović, Belušević (Stanić), Kosić, Soldatović, Stevanović (Plećić).