Aktuelno Sport

ЛИДЕР ПАО КРАЈ МОРАВЕ

Данас су фудбалери “Борца“, пред својих 300 навијача, савладали у 22. колу Прве лиге Србије екипу “Златибора“ са 2:0 (1:0). Оба тима водила су прави фудбалски рат на тешком и расквашеном терену. Играчи Владимира Станисављевића дошли су у вођство у првом минуту зауставног времена првог полувремена. Јањушевић је упутио висок центаршут са десне стране. Док су остали играчи стајали као укопани, Оташевић се прикрао и из непосредне близине ударцем главом постигао гол. Од 75. минута гости играју са играчем мање, јер је због два жута картона игру напустио Павловић. Домаћи фудбалери су знали да искористе бројчану предности и сјајним поготком Трипковића у 88. минуту, са неких осамнаест метара од гола гостију послао је лопту под пречку, судбина лидера на табели била је запечаћена.