ГОСТИ ИЗ ПОЖЕГЕ СЛАВИЛИ У ЉУБИЋУ

После синоћњег пораза „Борца 1926“ и „Полет“ се данас спотакао на свом терену. У утакмици четвртог кола Српске лиге „ЗАПАД“ „Слога“ из Пожеге савладала је „гребиће“ са 3:2 (3:1).

Гости су повели поготком Вранића у 13. минуту који је са неких 18 метара погодио доњи леви угао. Само пет минута касније Грујичић је лепо комбиновао са Стевлићем и са 11 метара поравнао резултат. Брз контранапад екипе из Пожеге у 22. минуту завршио је Плазинић прецизним шутем са двадесетак метара и „Слога“ је поново у вођству. Гости су увећали предност на 3:1 другим голом Вранића из непосредне близине.

Када је Стевлић у 48. минуту, после одличног додавања Милутина Бугарчића, смањио на 3:2 учинило се да домаћин може макар до бода. Ипак, упркос великој борбености играча „Полета“ резултат је остао непромењен.