GREBIĆIMA KUP

Danas je na Gradskom stadionu odigrana finalna utakmica Kupa Fudbalskog saveza Moravičkog okruga. Sastali su se Polet iz Ljubića i Takovo iz Gornjeg Milanovac.

Slavlje osvajača kupa

Posle zanimljivih 90 minuta u kojoj smo videli veliku borbu i želju za pobedom na obe strane slavila je ekipa iz Ljubića sa 1:0.

Kapiten Poleta i strelac odlučujuće gola Igor Veljović sa predsednikom FSMO Draškom Boškovićem koji je uručio pehar

Pogodak odluke postigao je kapiten Poleta Igor Veljović u 50. minutu. Ovakav gol se retko viđa na fudbalskim terenima, jer je Veljović, videvši da je golman protivničke ekipe udaljen sedam, osam metara daleko od gol linije uputio lob udarac sa nešto više od 40 metara udaljenosti i mreža Takova se zatresla.