ОДЛУКА ПАЛА У ТРЕЋОЈ ДЕОНИЦИ

У четвртом колу Друге лиге „Железничар“ је вечерас у хали крај Мораве пред 250 својих навијача савладао ариљски „Клик“ са 77:56 (18:12, 17:19, 29:11, 13:14). „Железничар“ је током првих 20 минута био у сталном вођству од пет до седам поена да би се на велики одмор отишло са резултатом 35:31 за екипу са железничке станице. Друга половина утакмице започиње серијом гостију 5:0 и они први пут долазе у вођство 36:35. Од тог тренутка играчи Александра Бјелића „додају гас“, играју у одбрани много чвршће и захваљујући томе долазе у прилику да брзим контранападима постижу лаке поене. До краја треће четвртине постижу 29, а примају само пет поена и тако је решено питање победника у овом мечу.
„Железничар“: Раковић 4, Петровић 3, Крунић, А. Шушић 4, Марковић 3, Панић 14, М. Шушић 10, А. Крсмановић 6, Обућина Милошевић 3, С. Крсмановић 20, Ковачевић 3.