ГОСТИ ЗАДОВОЉНИЈИ

Данас су се у оквиру 20. кола Српске лиге ЗАПАД на Градском стадиону састали „Борац 1926“ и „Таково“ из Горњег Милановца. Након 90 минута, одиграних пред 500 гледалаца, било је 1:1 (1:1).

Повели су Чачани у 30. минуту после прецизног Милошевићевог ударца по земљи, са неких 17 метара од гола. Лопта је завршила свој пут у доњем десном углу. Гости су изједначили девет минута касније. Одбрамбени играчи „Борца 1926“ никако нису успевали да избаце лопту из свог шеснаестерца, она иде од ноге до ноге и на крају долази до Кубата. Неометан, са неких десетак метара од гола, успева да затресе Ђорђевићеву мрежу.

Током других 45 минута гости су показали више амбиције и жеље и имају дуже лопту у поседу. У 58. и 81. минуту голман „Борца 1926“ је сјајним одбранама да сачувао своју мрежу. Домаћин у том периоду није озбиљније угрозио гол противника.
Овим ремијем, а после победе водеће „Слоге“ из Пожеге над имењаком из Бајине Баште 2:0, заостатак „Борца 1926“ за лидером повећан је на шест бодова.