ГОСТИМА ПОСЕД, БОДОВИ „ПОЛЕТУ“

У допадљивој фудбалској представи, одиграној данас на помоћном терену СЦ „Младост“, „Полет“ је савладао „Реал“ из Подунаваца са 3:0 (2:0).

All-focus

Амбициозни гости су имали више лопту у својим ногама, нарочито током другог полувремена, али то нису успели да претворе у неке конкретне акције, из којих би постигли погодак. Додуше, у три наврата су озбиљно запретили почетком других 45 минута, али је на месту голман „гребића“ Спасојевић.

Домаћин је повео у 11. минуту лепим голом Мајсторовића. Он је у складу са својим презименом упутио лопту са неких 16 метара од противничког гола у горњи леви угао. Само два минута касније одличну дубинску лопту користи Н. Веселиновић и зналачки лобује истрчалог гостујућег голмана. Све дилеме о победнику решава Мирковић ударцем са ивице шеснаестерца у 83. минуту. Лопта свој пут завршава у горњем левом углу.

Овај сусрет 24. кола Српске лиге ЗАПАД пратило је око 300 гледалаца.