Oglasi

OGLAS ZA POSAO U „TIFFANY PRODUCTION“: RADNIK NA ODRŽAVANJU

OGLAS ZA POSAO U TIFFANY PRODUCTION: RADNIK NA ODRŽAVANJU

Zbog povećanog obima posla, kompanija Tiffany Production d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto:

FIZIČKI RADNIK NA ODRŽAVANJU (m)

Opis Vašeg zaduženja:

  • Održavanje, uređenje i unapređenje poslovnog prostora i okruženja
  • Staranje se o ispravnosti, čišćenju i podmazivanju sredstava za rad
  • Manipulacija sa materijalom, robom i drugim teretom u firmi
  • Obavljanje drugih fizičkih poslova po nalogu rukovodioca sektora
  • Za svoj rad odgovara rukovodiocu sektora

Od Vas očekujemo:

  • Minimum III/IV stepen SSS (radno iskustvo je poželjno)
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Da volite dobru organizaciju i rad
  • Precizno obavljate poverene zadatke u predviđenom roku
  • Poštujete hijerarhiju i radnu disciplinu
  • Ne ustručavate se da pitate i da delite svoje znanje sa kolegama

Nudimo ti:

  • Priliku da radiš u stabilnoj firmi koja poštuje svoje zaposlene
  • Redovnu i konkurentnu zaradu
  • Plaćene putne troškove i obezbeđen topli obrok u menzi
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Radno okruženje koje neguje timski duh, i koje svakom pojedincu pruža podršku, jer mi znamo da su ljudi nas najvredniji resurs
  • Radno mesto u jednoj od vodećih modnih kompanija u Srbiji i regionu

Radnu biografiju sa prethodnim iskustvom i osnovnim podacima doneti lično na adresu kompanije TIFFANY PRODUCTION,  Moravska 12, 32000 Čačak ili poslati na e mail info@tiffany.co.rs

Rok za podnošenje prijava je 9. jun 2024. godine

O KOMPANIJI:

Kompanija TIFFANY PRODUCTION d.o.o. nastala je 1982. godine u Čačku. Za četiri decenije postojanja, kroz timski rad i zajedničko zalaganje svih članova kolektiva, stvorili smo brend koji je postao prepoznatljiv u Srbiji, ali i u regionu.

Naše kolekcije idu u korak sa svetskim trendovima i svojim kvalitetomse svrstavaju na sam vrh modne scene. Danas se proizvodi TIFFANY brenda distribuiraju na više različitih tržišta putem preko 100 maloprodajnih objekata.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.