УСПЕХ „ЧАЧКА 94 QUANTOX“

Вечерас је у хали крај Мораве пред 500 гледалаца „Чачак 94 Quantox“ у утакмици седмог кола АдмиралБет КЛС савладао краљевачку „Слогу“ са 91:75 (20:20, 30:19, 21:14, 20:22).

Гости су боље „отворили“ утакмицу и повели 15:5. Уласком Мајсторовића ствар на терену су се брзо промениле у корист Чачана. Уследила је њихова серија 9:0 и почиње период изједначене борбе. У другој четвртини играчи Ђорђа Мићића намећу брз ритам и после 20 минута воде 50:39. Ова разлика је направљена у последња два минута серијом 8:0.

Током трећег периода игра је нешто спорија, али предност расте, па у последњи квартал „Чачак 94 Quantox“ улази са вођством 71:53.

Преосталих десет минута били су формалност.

„Чачак 94 Quantox“: Кул 12, Додић 16, Пулиам 6, Гројић 13, Пешаковић, Лакић 12, Мајсторовић 15, Гашић 7, Пантић, Даниловић 7, Думић 3.