У понедељак, 30. јуна, фудбалери „Борца 1926“ су почели са припремама за нову сезону. Тим поводом, на конференцији за новинаре одржаној истог дана у конференцијској сали Градског стадиона, представницима чачанских медија обратили су се спортски директор „Борца 1926“ Владимир Станисављевић и нови шеф стручног штаба Игор Бонџулић.

Представљајући Бонџулића Станисављевић је рекао:
– Он је био наша давнашња жеља и сад смо напоком успели да успоставимо сарадњу. Реч је о квалитетном тренеру који је упоредо са остваривањем резултата радио и на стварању игре. Ради се о великом раднику од кога доста очекујемо, јер знање и методику поседује, као и велику храброст и одлучност да се ухвати у коштац са проблемима.
Реч је о једном од најмлађих носилаца профи лиценце, али који иза себе има и богато суперлигашко искуство, јер је у досадашњој каријери самостално предводио „Радник“, „Јагодину“ и „Јавор“ кад су они били део најквалитетнијег фудбалског такмичења у нашој земљи.
– Тренутно је 28 играча на списку, али ће он у предстојећем периоду бити измењен, јер су неки изразили жељу да оду, тако да би морали одмах да им нађемо замену. Радићемо у ходу, у зависности од ситуације. Постоје неке идеје да један део припрема одрадимо ван Чачка, али за сада, ништа није конкретизовано, јер смо мало закаснили са организацијом одласка. Планирано је да одиграмо пет контролних утакмица. Основна идеја је да у првом тиму заигра што више деце из нашег омладинског погона – рекао је Бонџулић у свом првом обраћању јавности након именовања на ову дужност.
Опширније у новом броју „Чачанског гласа“.
В. Д.