Према информацијама из Опште болнице Чачак, младић који је пре неколико сати примљен у Ургентно-пријемну службу болнице након пада са првог спрата, примљен је на Одељење интензивне неге. Његово стање се прати.
Јуче је у Породилишту Опште болнице Чачак рођен ЈЕДАН ДЕЧАК. Породилиште Опште болнице Чачак „покрива“ подручје града Чачка и општина Ивањица и Лучани. Извор: Ча глас
Јуче у Породилишту Опште болнице Чачак није рођена ниједна беба. Породилиште Опште болнице Чачак „покрива“ подручје града Чачка и ивањичке и лучанске општине. Извор: Ча глас
Јуче су у Породилишту Опште болнице Чачак на свет дошле ДВЕ БЕБЕ, ЈЕДАН ДЕЧАК И ЈЕДНА ДЕВОЈЧИЦА. Породилиште Опште болнице Чачак „покрива“ подручје града Чачка и ивањичке и лучанске општине.